Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Bodrum turizmciler buluşması etkinliğinin beşincisini Marina Yacht Club’da gerçekleşti.

Turizmciler buluşmasının beşincisini yaptıklarını belirten BOYD başkanı Serdar Karcılıoğlu yaptığımız etkinlilerimizde bugüne kadar bize desteklerini veren herkese çok teşekkür ediyorum dedi.  18 Mayıs Perşembe günü Marina Yacht Club’da buluşan BOYD yönetim kurulu üyeleri ve Bodrum turizmcileri, Etkinlik sponsorlarından Red Dragon’un sunduğu suşi ve AFS içecek firmasının ikramlarıyla hoş bir akşam geçirdiler.

BOYD etkinliği sırasında Marina Yacht Club’da bulunan ünlü şarkıcı Fatih Erkoç, Başkan Serdar Karcılıoğlu ve BOYD üyeleriyle sohbet etti.

BOYD’un etkinliğine sponsor olan AFS gıda içecek pazarlama ege bölge müdürü Özgenç Fidanoğlu yaptığı açıklamada, BOYD’a daha öncede sponsor olmuştuk, o zamanda söylediğim gibi bizler böylesi etkinlikleri her zaman destekliyoruz, Turizm içinde birçok iş kolunu barındırıyor. Bu sebeple turizmin kriz içinde olması bir çok sektör gibi bizi de etkileyeceği kesin, umut ediyoruz ki ülke turizmi hak ettiği yerlere gelir. Bodrumun profesyonel yöneticilerinin bir araya gelerek Bodrum turizmini konuşmalarına, fikir alışverişinde bulunmalarına vesile olduğumuz içinde mutluyuz dedi.

Etkinliğin diğer sponsoru olan Red Dragon işletmecisi Tolga Işık yaptığı açıklamada; 1989 yılından bu yana Bodrum’da Çin mutfağının en lezzetli yemeklerini Türk damak tadıyla buluşturmak için hizmet veriyoruz, BOYD başkanı Serdar bey başta olmak üzere derneğimizin bizde yeri bir başka önem taşımakta, Bodrum turizmcilerinin bir araya geldiği böylesi bir etkinliğe sponsor olmak ve onlara hoş bir damak tadı sunmak bizleri çok mutlu etti. Bodrum turizm açısından Dünyaya açılan bir penceredir dedi.

Marina Yacht Club’da gerçekleşen etkinliğe çok sayıda otelci ve turizmci katıldı.

Serdar Karcılıoğlu, BOYD yönetim kurulu adına etkinliğe 2. Kez kapılarını açan Marina Yacth Club’ın işletmecisi Mehmet Özdemir’e de ayrıca teşekkürlerini dile getirdiler.