Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Bodrum turizmciler buluşması etkinliğinin üçüncüsü Küba Bar’da gerçekleşti.

Turizmciler buluşmasının üçüncüsünü yaptıklarını belirten BOYD başkanı Serdar Karcılıoğlu bu toplantıları geleneksel hale getireceğiz demiştik ve bugün de üçüncüsünü gerçekleştirdik. Bundan sonra bu etkinliklerimizi çoğaltarak devam ettireceğiz diyen Karcılıoğlu, sadece buluşma etkinliğiyle kalmayacaklarını birçok projeye de imza atacaklarını söylerken, 5, 6 Mayıs’ta da çok önemli isimlerin yer alacağı sosyal medya konuşmaları projeleri olduğunu belirterek sektörümüze ve Bodrumumuza katkıda bulunmak için çalıştıklarını belirtti.

13 Nisan Perşembe günü Küba Barda buluşan BOYD yönetim kurulu üyeleri ve Bodrum turizmcileri, 2017 turizmini konuştular. BOYD’un etkinliğine sponsor olan ADCO gıda içecek pazarlama firma yetkilileri yaptığı açıklamada, Turizmin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyoruz, bizlerde Bodrum gibi turizm yerlerinden geçimlerimizi sağlıyoruz, turizm kriz içinde olması bir çok sektör gibi bizi de etkileyeceği kesin, Bodrumun profesyonel yöneticilerinin bir araya gelerek Bodrum turizmini konuşmalarına vesile olduğumuz içinde mutluyuz dedi.

Karcılıoğlu, bize kapılarını açan ve destek veren Küba Bar işletmecisi Bülent Şenol’a BOYD yönetimi olarak çok teşekkür ediyoruz dedi.