BOYD ve Seçilenler eğitim kurumu iş birliğinde Sosyal medya hesaplarını yönetmek isteyen otel yöneticilerine yönelik 15-17 Şubat tarihlerinde Salmakis otelde yapılan eğitim programı önemli bir katılım ile gerçekleşti.

Eğitimde konuşan BOYD başkanı Serdar Karcılıoğlu, “sosyal medyanın önemini farkında olarak istedik ki üyelerimiz ve genel müdürlerimiz bu önemli eğitime katılsınlar, burada anlatılan bilimsel ve teknik konuları öğrensinler ve çalıştıkları ajansların onlara sosyal medya üzerinde neler verebileceklerini anlasınlar.” dedi.

Eğitim sonrasında sertifikalarını alan katılımcılar BOYD yönetimine eğitimde duydukları mutluluklarını dile getirdi. Böylesi eğitimlerin önemli olduğunu vurgulayan katılımcılar bu eğitimler bizlere gerekli bilgi ve donanım sağlıyor, bu sayede hem çalıştığımız işyerlerimizde hem de günlük yaşantımız içinde sosyal medyanın nasıl kullanılması gerektiğinin farkını anlamış olduklarını ifade ettiler.

Sertifika töreninin ardından AFS gıda ve içecek şirketi Ege bölge müdürü Özgenç Fidanoğlu, katılımcılara güzel bir kokteyl gerçekleştirdi.

Sosyal medya eğitimi yapılırken BOYD (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) facebook sayfasından da zaman zaman canlı yaptı.

Seçilenler eğitim kurumu müdürü seçil Türkmen yaptığı açıklamada, 3 gün boyunca verdikleri eğitimde satış ve pazarlamada sosyal medyanın çok önemli olduğunu, sosyal medyada da ne kadar bilgili ve bilinçliyiz bunu anlatmak istedik. Eğitimin sonucuna baktığımızda başarılı bir eğitim olduğunu ifade etti.

Seçilenler kurumu eğitim uzmanı Sevimcan Kayayurt yaptığı açıklamada, üç gün boyunca yaptığımız bu eğitimde katılımcılara sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunu anlattık. Doğru hamle ve analizlerle yapılacak bir sosyal medya kullanımının çalıştıkları kurumlarına ne denli önemli bir dönüş sağlayacağını gösterdik dedi.